Informace o nás

Jsme mažoretky z Poniklé, ale patříme do DDM Pod střechou v Rokytnici nad Jizerou. V Poniklé jsou dva soubory a to starší Čekanky (zelenomodré kostýmky) a mladší Berušky (růžovobílé kostýmky). Přímo v Rokytnici jsou další tři soubory - nejmladší Pomněnky, mladší Melissa a starší Arnika. My, Čekanky i Berušky, vystupujeme pod vedením Lenky Vránové a její dcery Elišky.

Nejprve vznikly mažoretky Berušky, které fungují od roku 2008, a o rok později, tedy 2009, se přidaly i mažoretky Čekanky. Oba soubory začínaly asi na počtu 6 děvčat, ale v dnešní době je nás už mnohem víc! Dojíždí k nám mažoretky ze širokého okolí a každým rokem přibývají nové. :)

Náš soubor může nabídnout velmi přátelské prostředí, a troufám si napsat, že fungujeme jako jedna velká rodina. Velkou měrou k tomu přispívá naše vedoucí Lenka a její dcera Eliška. Je zbytečné tu vypisovat, jak jsou úžasné, protože ten, kdo je nezná, stejně neuvěří!

Tímto bychom rády pozvaly i případné budoucí mažoretky, aby se na nás někdy přišly podívat. Trénujeme každý pátek v ponikelské tělocvičně od 15:00 do 17:30 (nejdříve Berušky a asi od 16:00 Čekanky). Těšíme se na vás! :)